KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11976140

nr 1197 6140

Hans Eriksson, Stockholmsmotiv, signerad. Olja på pannå, 48x64

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 20:10:56

19/8 17:53:17 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm